Szkolenia funeralne

Jesteśmy najstarszą firmą szkoleniową na rynku funeralnym w Polsce i w Europie. Prowadzimy szkolenia zarówno komercyjne jak i dofinansowywane z funduszy celowych Unii Europejskiej.

Oferta szkoleniowa

Tanatokosmetyka i toaleta pośmiertna

Laborant sekcyjny

Tanatopraksja i wizaż

Tanatopraksja "MASTER"

Szkolenie w siedzibie klienta

Szczegółowe informacje pod numerem

22 751 37 44

Opinie klinetów

Dziękuję za kurs. Oceniam na ocenę celującą. Jeśli chodzi o miejsce i materiały, to świetnie wszystko przygotowane. Jeśli chodzi o osobę prowadzącą, to jeszcze lepiej, duża wiedza, przekazywana z łatwością i pasją. Bardzo cenny kurs, dowiedziałem się wielu cennych informacji które ułatwią i usprawnią moją prace. Wszystko dobrze przygotowane jak dla mnie, osoby pracującej w zawodzie

Adrian Kowalski

Kursy fantastycznie prowadził Piotr Bartczak, który przez cały okres szkoleń, w sposób profesjonalny, przekazywał nie tylko niezbędną wiedzę, jak również dzielił się praktycznymi detalami dotyczącymi np. rekonstrukcji. Prowadzący wykazał się podczas kursu ogromną wiedzą oraz dużą cierpliwością z zakresu nie tylko tanatokosmetyki, ale również balsamacji, makijażu, anatomii, czy rekonstrukcji twarzy. Potrafił odpowiedzieć na każde, nawet najgłupsze pytania. Podczas wykonywania przez nas, kursantów, czynności przy zmarłym (np. mycie ciała), Prowadzący okazał się nauczycielem bardzo wymagającym, kładącym nacisk na wiedzę oraz dokładność. Czas przeznaczony na oba kursy uważam za bardzo dobrze wykorzystany. Małe grupy podczas szkoleń sprawiają, że każdy z kursantów może zadać nurtujące go pytania oraz poćwiczyć omawianą tematykę.

Maria Kajetanowicz

Uważam, że szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Prosektorium w pełni wyposażone. Wykładowca komunikatywny, posiadający dużą wiedzę na temat tanatopraksji i wizażu. Czas poświęcony na udział w tym szkoleniu uważam za dobrze wykorzystany.

Rafał Leśko, Dom Pogrzebowy „VEDIUS” Marek Górka, Zgorzelec

Szkolenie odbywało się na profesjonalnie wyposażonej sali sekcyjnej, cały sprzęt i środki chemiczne które przedstawił nam instruktor mogły budzić grozę w oczach ludzi którzy z tematem zmarłych nie mają do czynienia. Instruktor podzielił się z nami cenna wiedzą i tajnikami niedostępnymi dla zwykłych ludzi. Wykazał się wielkim profesjonalizmem a szkolenie odbyło się w przyjaznej atmosferze

Michał Maliszewski, Dom Pogrzebowy „VEDIUS” Marek Górka, Zgorzelec

Część merytoryczną szkolenia oceniam jako bardzo dobrą, informacje są przekazane jasno i konkretnie. Wypowiedzi wykładowcy jednoznaczne i zrozumiałe mające na pierwszym miejscu za cel przekazanie informacji dotyczących tematyki szkolenia / własnych myśli a dopiero potem inne rzeczy jak np. przekonanie kogoś, skrytykowanie….Miejsce szkolenia przyjazne dla pracowników oraz kursantów poprzez zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa oraz czystości w prosektorium jak również nowoczesne urządzenia i narzędzia ułatwiające pracę jednym i drugim…..

Izabela Dobosz, PPHU Dom Pogrzebowy SACRUM, Pomiechówek

Raport

dotyczący organizacji oraz poziomu zadowolenia uczestników usług szkoleniowych prowadzonych przez firmę Pathomed Sp. z o.o.