Sklep funeralny

Wszystko dla branży funeralnej w jednym miejscu

Dostarczamy wysokiej jakości stoły sekcyjne, chłodnie zwłok, wózki transportowe, meble medyczne, lampy operacyjne, stanowiska formalinowe, stanowiska do mycia zwłok, narzędzia sekcyjne i chirurgiczne, urządzenia do dekontaminacji powietrza, powierzchni i narzędzi, lampy operacyjne i wiele innych.

Wybierz kategorię

Wyposażenie kaplic

Proponujemy Państwu włoskie elementy do wystroju kaplic. Marka o ponad 20-letniej tradycji , której wyroby wyróżniają się elegancją , wyjątkową trwałością , ergonomią i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół wykończenia.

Tanatopraksja i tanatokosmetyka

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres specjalistycznych produktów do tanatokosmetyki  i  toalety pośmiertnej, sprzętu i preparatów do tanatopraksji , a także narzędzi sekcyjnych. Zapewniamy wsparcie przy doborze akcesoriów do wykonywania zabiegów „post mortem”.

Urny

Przedsiębiorcy pogrzebowi w całej Europie docenili naszą zróżnicowaną i bogatą kolekcję urn, a my pragniemy ją Państwu zaprezentować i polecić w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Łomiankach.

Higiena

Oferujemy środki ochrony indywidualnej szczególnie ważne dla zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami występującymi podczas pracy w każdym domu pogrzebowym – rękawice, fartuchy, okulary, ochraniacze na buty, maski itp. a także szeroką gamę środków do czyszczenia i dezynfekcji  -pomieszczeń, sprzętów, karawanów – oraz preparatów o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz dezodorujących.

Chłodnictwo i wózki podnośnikowe

Firma Hygeco jest producentem komór chłodniczych w konfiguracjach dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jako wieloletni, doświadczony dostawca sprzętu chłodniczego zapewnia profesjonalną obsługę

Wyprzedaż

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyprzedażowej obejmującej w tym momencie wysokiej jakości włoskie antaby, krzyże,  urny , elementy wyposażenia post mortem i inne akcesoria pogrzebowe. .

Skorzystaj z pomocy ekspertów

22 751 37 44

Produkty najczęściej wybierane

Szkolenia dofinansowane

Przedsiębiorcy z branży pogrzebowej mają możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości od 80% do 100% wartości szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego Urzędu Pracy lub z Europejskiego Funduszu Społecznego UE

Firma HYGECO jako jedyna z branży funeralnej realizuje szkolenia z dofinansowaniem – oferujemy bezpłatne przygotowanie wniosków o dofinansowanie kursów

Finansowanie jest skierowane do pracodawców oraz pracowników zatrudnionych na umowie o pracę (etat lub część etatu) Finansowaniu podlega 100% szkolenia (bez zakwaterowania i wyżywienia) dla mikroprzedsiębiorstw z branży pogrzebowej. Małe i średnie przedsiębiorstwa otrzymają 80% dofinansowania. Wnioski o finansowanie szkoleń z KFS są rozpatrywane w Powiatowych Urzędach Pracy odpowiednich dla miejsca prowadzenia działalności gospodarczej.

Kontakt: 22 751 37 44

Twoje dane zostały zapisane. Dziękujęmy, skontaktujemy się w najbliższym czasie.