Sklep

Szkolenia

Koszyk

~

Konto

Sklep funeralny

Tanatopraksja i tanatokosmetyka

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres specjalistycznych produktów do tanatokosmetyki i toalety pośmiertnej, sprzętu i preparatów do tanatopraksji , a także narzędzi sekcyjnych. Zapewniamy wsparcie przy doborze akcesoriów do wykonywania zabiegów „post mortem”.

Urny pogrzebowe

Przedsiębiorcy pogrzebowi w całej Europie docenili naszą zróżnicowaną i bogatą kolekcję urn, a my pragniemy ją Państwu zaprezentować i polecić w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Łomiankach.

Higiena

Oferujemy środki ochrony indywidualnej szczególnie ważne dla zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami występującymi podczas pracy w każdym domu pogrzebowym – rękawice, fartuchy, okulary, ochraniacze na buty, maski itp. a także szeroką gamę środków do czyszczenia i dezynfekcji -pomieszczeń, sprzętów, karawanów – oraz preparatów o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz dezodorujących.

Chłodnictwo i wózki podnośnikowe

Jesteśmy producentem komór chłodniczych w konfiguracjach dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jako wieloletni, doświadczony dostawca sprzętu chłodniczego zapewnia profesjonalną obsługę

Kaplice

Kaplica SerieRadica

Proponujemy Państwu włoskie elementy do wystroju kaplic. Marka o ponad 20-letniej tradycji , której wyroby wyróżniają się elegancją , wyjątkową trwałością , ergonomią i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół wykończenia.

Darmowa dostawa

Dla wszystkich zakupów na łączną
kwotę minimum 500 zł

Leasing urządzeń

Nasze urządzenia można wziąć w leasing

Doradztwo

Skorzystaj z pomocy specjalistów
Zadzwoń 22 751 37 44

👋

Miło nam, że gościsz na naszej stronie.

Zostaw nam swój adres e-mail, byśmy mogli zaskoczyć Cię różnymi promocjami.

Sukces! Dopisaliśmy Cię do naszego biuletynu. Musisz jeszcze tylko potwierdzić swój adres e-mail. Przejdź do swojej skrzynki pocztowej. Jeśli nie widzisz wiadomości od nas, sprawdź katalog spam. Do zobaczenia!!

Ostanie wolne miejsce na szkolenie Tanatokosmetyka i toaleta pośmiertna

28-30 czerwca

Miejsce szkolenia: Gliwice

Twój adres e-mail został poprawnie zapisany!