Sklep funerealny

Dostarczamy wysokiej jakości stoły sekcyjne, chłodnie zwłok, wózki transportowe, meble medyczne, lampy operacyjne, stanowiska formalinowe, stanowiska do mycia zwłok, narzędzia sekcyjne i chirurgiczne, urządzenia do dekontaminacji powietrza, powierzchni i narzędzi i wiele innych.

Darmowa dostawa

Dla wszystkich zakupów na łączną
kwotę minimum 500 zł

Leasing urządzeń

Nasze urządzenia można wziąć w leasing

Doradztwo

Skorzystaj z pomocy specjalistów
Zadzwoń 22 751 37 44

Kategorie produktów

Tanatopraksja i tanatokosmetyka

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres specjalistycznych produktów do tanatokosmetyki i toalety pośmiertnej, sprzętu i preparatów do tanatopraksji , a także narzędzi sekcyjnych. Zapewniamy wsparcie przy doborze akcesoriów do wykonywania zabiegów „post mortem”.

Urny pogrzebowe

Przedsiębiorcy pogrzebowi w całej Europie docenili naszą zróżnicowaną i bogatą kolekcję urn, a my pragniemy ją Państwu zaprezentować i polecić w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Łomiankach.

Higiena

Oferujemy środki ochrony indywidualnej szczególnie ważne dla zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami występującymi podczas pracy w każdym domu pogrzebowym – rękawice, fartuchy, okulary, ochraniacze na buty, maski itp. a także szeroką gamę środków do czyszczenia i dezynfekcji -pomieszczeń, sprzętów, karawanów – oraz preparatów o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz dezodorujących.

Chłodnictwo i wózki podnośnikowe

Firma Hygeco jest producentem komór chłodniczych w konfiguracjach dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jako wieloletni, doświadczony dostawca sprzętu chłodniczego zapewnia profesjonalną obsługę