Sklep funerealny

Dostarczamy wysokiej jakości stoły sekcyjne, chłodnie zwłok, wózki transportowe, meble medyczne, lampy operacyjne, stanowiska formalinowe, stanowiska do mycia zwłok, narzędzia sekcyjne i chirurgiczne, urządzenia do dekontaminacji powietrza, powierzchni i narzędzi i wiele innych.

Darmowa dostawa

Dla wszystkich zakupów na łączną
kwotę minimum 500 zł

Doradztwo

Skorzystaj z pomocy specjalistów
Zadzwoń 22 751 37 44

Kategorie produktów

Tanatopraksja i tanatokosmetyka

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres specjalistycznych produktów do tanatokosmetyki i toalety pośmiertnej, sprzętu i preparatów do tanatopraksji , a także narzędzi sekcyjnych. Zapewniamy wsparcie przy doborze akcesoriów do wykonywania zabiegów „post mortem”.

Urny pogrzebowe

Przedsiębiorcy pogrzebowi w całej Europie docenili naszą zróżnicowaną i bogatą kolekcję urn, a my pragniemy ją Państwu zaprezentować i polecić w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym w Łomiankach.

Higiena

Oferujemy środki ochrony indywidualnej szczególnie ważne dla zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami występującymi podczas pracy w każdym domu pogrzebowym – rękawice, fartuchy, okulary, ochraniacze na buty, maski itp. a także szeroką gamę środków do czyszczenia i dezynfekcji -pomieszczeń, sprzętów, karawanów – oraz preparatów o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz dezodorujących.

Szkolenia dofinansowane

Przedsiębiorcy z branży pogrzebowej mają możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości od 80% do 100% wartości szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego Urzędu Pracy lub z Europejskiego Funduszu Społecznego UE

Firma HYGECO jako jedyna z branży funeralnej realizuje szkolenia z dofinansowaniem – oferujemy bezpłatne przygotowanie wniosków o dofinansowanie kursów

Finansowanie jest skierowane do pracodawców oraz pracowników zatrudnionych na umowie o pracę (etat lub część etatu) Finansowaniu podlega 100% szkolenia (bez zakwaterowania i wyżywienia) dla mikroprzedsiębiorstw z branży pogrzebowej. Małe i średnie przedsiębiorstwa otrzymają 80% dofinansowania. Wnioski o finansowanie szkoleń z KFS są rozpatrywane w Powiatowych Urzędach Pracy odpowiednich dla miejsca prowadzenia działalności gospodarczej.

Kontakt: 22 751 37 44

Twoje dane zostały zapisane. Dziękujęmy, skontaktujemy się w najbliższym czasie.